Yale Alarm - Yale Kasa - Yale Kilit - Yale Alarm Fiyatları - Yale Kablosuz Alarm - Multlock - Çelik Kapı - Şifreli Kilit - Asma Kilit - Para Kasası - Yale Anahtar - Şifreli Kapı Kolu - Dijital Kilit Sistemi - Master Kilitleme Sistemleri - Elektronik Geçiş Sistemleri


Yale sunduğu yüksek kalitedeki yenilikçi ürünleriyle, dünya çapında milyonlarca ev ve iş yerinin güvenliğini sağlamaktadır.
Tüm dünyada insanlar aile, ev, işyeri ve diğer sahip oldukları değerleri en güvendikleri isim ile koruyorlar. Bunun için bugün onurla, dünyanın en çok tercih edilen kilidi Yale diyebiliyoruz.

Yale olarak iki yüzyılı aşkın süredir insanları ve onların değer verdiklerini koruyoruz. Tıpkı büyük büyük büyükbabanızın sizden önce yaptığı gibi, sizinde değer verdiğiniz her şeyi Yale kilitleme çözümleri ile korumaya almanızın altında yatan işte bu tecrübedir.

Yale 125 ülkede kilit alanında her tür ve çeşit çözümün (Asma Kilitler, Bareller, Dijital Kapı Kilitleri, Master Kilitleme Sistemleri, Alarmlı Kilitler, Hidrolik Kapı Kapayıcıları, Bisiklet Motosiklet Kilitleri, Dijital Para Kasaları, Elektronik Kapı Dürbünü, Kablosuz Alarm Sistemleri, Elektronik Geçiş Sistemleri, Kişisel Saldırı Alarmı) ana markası olarak anılmaktadır.

“ Kendinizi güvende hissediyorsanız, hayattan keyif almaya hazırsınız demektir. "

Kurumsal Müşteri

Oteller, Rezidanslar,
Hastaneler, Market Zincirleri ve
diğer kurumsal müşterilerimize,
yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız...

Müşteri Sadakat Programları

Tedarikçi, üretici ve bayiler için hazırlanan müşteri sadakat programlarına, kendi alanında dünyanın en güvenilir markalarından olan Yale'den prestijli ürünler sunmaktayız.
YALE size değer katar...


E-Ticaret

Ürünlerimize,
seçkin satış mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.


 
YaleKurumsal
Yale Kilit Yale Kasa Tasarım: Mehmet Âkif Sirkecioğlu Yale Alarm